Як вибрати якісний диван

Сучасні і якісні дивани

Придбання нового дивана – важлива подія для кожної сім’ї. Важливо не тільки вибрати гарний елемент інтер’єра, а й функціональну та практичну зону для відпочинку. Сучасний ринок пропонує широкий вибір диванів різної конфігурації, стилів та розмірів. Сайт Меблі Сіті допоможе ознайомитися з широким асортиментом представлених якісними виробниками диванів. Тут можна придбати ідеальний диван для своєї домівки.
Вибрати диван нелегко. Великий вибір моделей, що відрізняються дизайном, конструкцією, матеріалами виготовлення та якістю можуть людину ввести у ступор. Перш за все, необхідно визначитись із призначенням дивана, а вже потім обирати модель з огляду на власні потреби та вподобання. Дивани купують для дитячих кімнат, для віталень, спалень та навіть кухонь. У залежності від призначення змінюються й вимоги до вибору м’якої частини.

Як вибрати якісний диван

 

Диван у спальню

Диван-ліжко є одним із найпопулярніших варіантів спального місця. Річ у тім, що не всі можуть дозволити собі поставити двоспальне ліжко, оскільки потрібно залишити вільний простір для життя. Якщо обирати диван для щоденного сну, краще звернути увагу на моделі з пружним матрацом. Диван має мати рівну й гладку поверхню, простий й надійний механізм розкладання. Для малогабаритних приміщень найкраще підійде диван-акордеон, який не займає багато місця й розкладається у повноцінне двоспальне ліжко.
Для спалень також підійдуть:

  • дивани-книжки;
  • диван-акордеон.

 

Диван для дитячої

Диван для дитячої слід вибирати надзвичайно уважно, адже дитяча – це місце, де діти не тільки сплять, а й граються, стрибають та навіть їдять. Тому диван має мати міцну конструкцію, оббивку, яка відштовхує бруд та вологу, піддається легкому очищенню. Найперше, про що потрібно піклуватись – це безпека дитини.

Маленькій дитині не слід купувати дивани великих розмірів. Якщо Ви хочете зекономити та купити диван на роки, тоді краще обрати дивани, які трансформуються. Такі моделі розкладаються в довжину та збільшуються разом із потребами дитини.

Як вибрати якісний диван

 

Дитячий диван має мати заокруглені краї та не мати ніяких гострих деталей. Каркас краще вибрати оббитий поролоном. Найкраще вибрати модель дивана з високою спинкою, що не дозволить дитині торкатися до холодних стін. Місце для спання має бути рівним та досить жорстким. Поки дитина росте, її хребет розвивається і він має це робити правильно. Саме спальне місце допомагає підтримувати здоров’я хребта, забезпечувати дитині повноцінний сон, а значить і здоров’я.

Естетична сторона дитячого дивана також важлива. Гармонії потрібно навчати з дитинства, та дитячий диван має повністю відповідати загальному стилю дитячої кімнати.
Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує своїм клієнтам багатий вибір якісних диванів і не тільки. Тут можна придбати м’які дивани на будь-який смак та гаманець та обрати стильні меблі для своєї оселі.

Наверх