Де купити гак для заднього перемикача велосипеду

Незважаючи на те, що велосипед винайдений давно, ніколи не припинялися спроби його вдосконалити. Саме так і виникла маленька, але дуже важлива деталь – велосипедний півень або гак для заднього перемикача. Ця дуже простий елемент допомагає запобігати серйозній поломці рами при ударі чи падінні веломашини. Цікаво, що інколи трапляється так, що таку деталь дуже важко знайти і підібрати, особливо як модель велосипеда знята з виробництва або рідкісна. Хто допоможе з цією бідою?

гак для заднього перемикача велосипеду


Вибір велосипедних гаків на раму у великому асортименті до 1000 найменувань пропонує спеціалізований інтернет-магазин veloliga.in.ua. у цьому магазині можна знайти і придбати гаки практично на всі моделі веломашин, які в нас використовуються. Продукція, представлена на сторінках онлайн магазину, чудової якості, оригінальна чи виготовлена по ліцензії. Компанія має власний невеликий цех, де тестує і перевіряє товар, тому дуже мало шансів, що півень не підійде. Якщо ж так трапилося, то покупку можна повернути чи обміняти. На весь товар надається гарантія. У Вінниці є можливість приїхати в веломайстерню і поставити гак після купівлі. Для того, щоб уникнути помилки, можна прислати фото деталі, менеджери підберуть таку саму. Зауважимо, що спеціалісти рекомендують купляти зразу кілька гаків, якщо вони підійшли до велосипеда, тому що ця запчастина часто ламається, особливо, якщо власник байка полюбляє екстремальну їзду чи трюки. Не варто викидати зламану деталь, вона згодиться для порівняння з новою, щоб уникнути помилки.
Як вибрати гак для заднього перемикача? Звісно, треба орієнтуватися на марку і модель велосипеда, а також враховувати матеріал, з якого зроблена рама. Краще, щоб з такого самого металу був і півень. Не варто намагатися полагодити гака, коли той погнувся, це призведе якщо не до поломки, то до утворення мікро пошкоджень, так що деталь рано чи пізно трісне. А це може статися під час швидкісного пересування жвавою дорогою або в момент маневру на перехресті.

гак для заднього перемикача велосипеду


Часто от така невелика і малопомітна деталь як гак чи півень велосипеда стає причиною того, що двоколісний транспорт уже не можна використовувати, бо замінити запчастину нічим. Але тільки не у випадку звернення в компанію "ВелоЛіга". Там зроблять все можливе і неможливе, щоб відшукати за клієнта той гак, який підійде. При цьому ціни в магазині дуже помірні, так що витрати у покупців будуть мінімальні.

Наверх