Шумоізоляція під натяжну стелю

У багатоквартирних будинках найчастішим джерелом шуму є, звичайно, сусіди. Після плідного та нелегкого робочого дня, приходячи додому, єдине, чого хочеться – кілька годин тиші, а там і спати можна. На жаль, але з вашими бажаннями можуть зважати не скрізь, і не завжди. Саме в таких ситуаціях дуже важливо мати захист від стороннього шуму.

Шум від сусідів по під'їзду – найчастіше джерело. Причому він може переслідувати вас з усіх боків - з під'їзду, поверху, з-за стін, зі стелі. Навіть якщо і ви не є подарунком для сусідів щодо гучності, вам також слід потурбуватися про сприятливу обстановку для оточуючих.

Шумоізоляція під натяжну стелю

Найбільш ефективним, а також доступним, є, звичайно ж, шумоізоляція під натяжну стелю. Перед його установкою слід знати, що він має не тільки ефективний захист від стороннього шуму, а може виконати декоративну функцію в приміщенні. Але, що радує більше перерахованого вище, так це те, що встановити такий можна навіть після того, як ремонт у квартирі буде повністю закінчений.

Щоб була зроблена така звукоізоляція під натяжну стелю, немає потреби знімати дорогоцінну штукатурку, довбати стелю до бетону. Такий спосіб, як правило, є дуже легкою каркасною конструкцією, яка підвішується прямо під стелею. Єдиним недоліком такої звукоізоляції є її вологобоязнь - при затопленні зверху ви навряд чи відновите первозданний вигляд і акустичні властивості.

Шумоізоляція під натяжну стелю

Шумоізоляція під натяжну стелю може бути виконана з урахуванням безлічі матеріалів. Одним із супер популярних є мінеральна вата. Вона ідеально поєднує в собі акустичні характеристики та має повністю виправдану вартість. Крім того, якщо звукоізоляція під натяжну стелю робиться із застосуванням мінеральної вати, то про термін служби можна забути.

Виробники таких матеріалів дають гарантію в середньому на 30-35 років. Крім своїх позитивних акустичних характеристик та довговічності, вата має екологічність і не є джерелом алергії. Як і будь-яка інша вата, мінеральна також боїться вологи. Тому буде не зайвим обробити її антигрибковими засобами та вологовідштовхувальними складами. Мінеральна вата є негорючою і відмінно підійде для шумоізоляції в дитячій, крім того, матеріал має винятково легку вагу – його зможе витримати будь-яка конструкція.

Посилання Ecosound Шумоізоляція під натяжну стелю: https://ecosound.kiev.ua/uk/statti/shumoizoljatsija-pid-natjazhni-steli/

Наверх